O nas

Jak to się zaczęło...

O nas

Potrenujemy? – to grupa pozytywnie zakręconych ludzi,  których łączy głównie bieganie.  Mimo to nie skupiamy się tylko na jednej aktywności fizycznej.  Wśród nas są także miłośnicy piłki nożnej,  koszykówki,  pole dance, tenisa ziemnego,  a nawet morsowania.  Nasza aktywność jest rekreacyjna,  skupiamy się na dobrej zabawie.  Mamy marzenia i cele,  do których powoli ale konsekwentnie dążymy mimo przeciwności losu.  Wspieramy siebie nawzajem,  w różnych sytuacjach, nie tylko sportowych.  Cechuje nas spontaniczność,  chęć niesienia pomocy oraz wielka przyjaźń.  Jesteśmy ludźmi wesołymi,  żądnymi przygód oraz jesteśmy w pełni oddani temu co robimy.  Chcemy poznawać nowe osoby,  które są oknem na świat.
Głównym Naszym celem jest połączenie dobrej zabawy z aktywnością fizyczną.
Obecnie główną naszą „atrakcją”  jest korzystanie z kortu tenisowego w Szkole Tenisa” Smecz” w Rykach pod okiem trenera.  Zapraszamy dwa razy w miesiącu w weekendy,  szczegółowe informacje będą dostępne na naszym fanpage.
Zachęcamy do dołączenia do grupy Potrenujemy?  Znajdziecie nas na fb,  instagramie oraz   www.potrenujemy.pl

W tej chwili w grupie jest ponad 15 osób.
Dodatkowo rozpoczniemy współpracę z jedną ze szkół ponadgimnazjalna odnośnie wolontariatu na rzecz chorych dzieci mieszkających w gminie Ułęż.

firmy, które rozpoczęły z nami współprace:

0
odbyte starty
0
osób w teamie
0
planowane starty
0
sponsorów

Chcesz zostać sponsorem?

odezwij się do nas, przyjmujemy każda pomoc,w ramach podziękowania odwdzięczymy sie reklamami na stronie, fanpage oraz kszulkach